Semantic Connector (7.x-2.0-beta3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Not enabled
nn: Ikkje aktivert
