Semantic Connector (7.x-2.0-beta3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Projects
ro: Proiecte

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: Configure
ro: Configurează

en: Module
ro: Modul

en: Configuration
ro: Configurație

en: Show
ro: Arată

en: Installed
ro: Instalat

en: Not enabled
ro: Nu este activat
