Semantic Connector (7.x-2.0-beta3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај
