Semantic Connector (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Save
az: Saxla

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Module
az: Modul

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Show
az: Göstər

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Not enabled
az: Aktiv deyil
