Semantic Connector (7.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Save
bg: Запази

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Show
bg: Покажи

en: Not enabled
bg: Неактивен
