Semantic Connector (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Cancel
et: Tühista

en: Projects
et: Projektid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Configure
et: Seadistus

en: Module
et: Moodul

en: Configuration
et: Seadistus

en: Show
et: Näita

en: Destination name
et: Sihtkoha nimi

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud
