Semantic Connector (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Projects
fr: Projets

en: Download
fr: Téléchargement

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Password
fr: Mot de passe

en: Weight
fr: Poids

en: Delete configuration
fr: Supprimer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Configure
fr: Configurer

en: Show
fr: Afficher

en: Destination name
fr: Nom de la destination

en: Installed
fr: Installé

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Credentials
fr: Accréditation
