Semantic Connector (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Save
mn: Хадгалах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Configuration
mn: Тохиргоо
