Semantic Connector (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Save
os: Ныффысс
