Semantic Connector (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: URL
ug: ئادرېس

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان
