Semantic Connector (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Save
cy: Cadw

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Not enabled
cy: Heb ei alluogi
