Semantic Connector (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Projects
lv: Projekts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Module
lv: Modulis

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Show
lv: Rādīt

en: Installed
lv: Instalēts

en: Not enabled
lv: Nav iespējots
