Semantic Connector (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: எடை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Save
ta: சேமி

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Module
ta: கூடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Show
ta: காட்டு

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Not enabled
ta: செயலாக்கத்தில் இல்லை
