Semantic Connector (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Configure
ur: ترتیب

en: Not enabled
ur: غیر فعال
