Semantic Connector (7.x-2.10) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Projects
af: Projekte

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Save
af: Stoor

en: Configure
af: Verstel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Show
af: Vertoon

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie
