Semantic Connector (7.x-2.10) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal
