Semantic Connector (7.x-2.10) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក
