Semantic Connector (7.x-2.11) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: Configure
gl: Configurar

en: Module
gl: Módulo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Show
gl: Amosar

en: Installed
gl: Instalado

en: daily
gl: diariamente

en: About
gl: Información

en: Not enabled
gl: Desactivado
