Semantic Connector (7.x-2.11) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Projects
id: Proyek

en: Download
id: Unduh

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Password
id: Sandi

en: Weight
id: Bobot

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Save
id: Simpan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Module
id: Modul

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Show
id: Tampilkan

en: Installed
id: Terinstal

en: About
id: Tentang

en: Not enabled
id: Tidak aktif

en: Credentials
id: Kredensial
