Semantic Connector (7.x-2.12) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Configure
am: ውቀር

en: Not enabled
am: ያልነቃ
