Semantic Connector (7.x-2.12) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Save
kk: Сақтау

en: Configure
kk: Баптау

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ
