Semantic Connector (7.x-2.12) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
