Semantic Connector (7.x-2.12) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: Configure
sl: Nastavi

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Show
sl: Prikaži

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno
