Semantic Connector (7.x-2.12) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Show
te: చూపించు

en: About
te: గురించి
