Semantic Connector (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Cancel
is: Hætta við

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Configure
is: Stilla

en: Module
is: Eining

en: Show
is: Sýna

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
