Semantic Connector (7.x-2.2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Weight
it: Peso

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Save
it: Salva

en: Configure
it: Configura

en: Module
it: Modulo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Show
it: Mostra

en: Installed
it: Installato

en: Not enabled
it: Non abilitato
