Semantic Connector (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Not enabled
ku: چالاک نەکراوە
