Semantic Connector (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Delete configuration
el: Διαγραφή διευθέτησης

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Module
el: Μονάδα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο
