Semantic Connector (7.x-2.3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
