Semantic Connector (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Delete configuration
vi: Xóa bỏ cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Save
vi: Lưu

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Show
vi: Hiện

en: Destination name
vi: Tên đích

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Not enabled
vi: Không bật

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực
