Semantic Connector (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Projects
ca: Projectes

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: Configure
ca: Configura

en: Module
ca: Mòdul

en: Configuration
ca: Configuració

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Show
ca: Mostra

en: Destination name
ca: Nom del destí

en: Installed
ca: Instal·lat

en: daily
ca: diari

en: Not enabled
ca: No habilitat
