Semantic Connector (7.x-2.4) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: URL
ps: پته (URL)

en: Configure
ps: سازول

en: Configuration
ps: سازول

en: Show
ps: ښوول

en: Installed
ps: لګول شوي
