Semantic Connector (7.x-2.5) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Projects
ar: المشاريع

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Configure
ar: ضبط

en: Module
ar: الوحدة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Show
ar: عرض

en: Installed
ar: مثبت

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل
