Semantic Connector (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Delete configuration
hr: Izbriši konfiguraciju

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Module
hr: Modul

en: Configuration
hr: Postavke

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Show
hr: Prikaži

en: Installed
hr: Instaliran

en: daily
hr: dnevno

en: Not enabled
hr: Nije omogućeno
