Semantic Connector (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Module
ka: მოდული

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Show
ka: ჩვენება
