Semantic Connector (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: Delete configuration
mr: संरचना मिटावा

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Configuration
mr: संरूपण
