Semantic Connector (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Projects
oc: Projèctes

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Save
oc: Enregistrar

en: Configure
oc: Configurar

en: Module
oc: Modul

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Show
oc: Afichar

en: Installed
oc: Installat

en: Not enabled
oc: Pas activat
