Semantic Connector (7.x-2.5) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: رمز

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Module
fa: ماژول

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Show
fa: نمایش

en: Installed
fa: نصب شده

en: Not enabled
fa: غیرفعال
