Semantic Connector (7.x-2.5) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Projects
ru: Проекты

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Delete configuration
ru: Удалить конфигурацию

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: Configure
ru: Настроить

en: Module
ru: Модуль

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Show
ru: Показать

en: Destination name
ru: Имя места назначения

en: Installed
ru: Установлено

en: daily
ru: ежедневно

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Credentials
ru: Полномочия
