Semantic Connector (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Projects
uk: Проекти

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Delete configuration
uk: Вилучити налаштування

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Module
uk: Модуль

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Show
uk: Показати

en: Destination name
uk: Кінцева назва

en: Installed
uk: Встановлено

en: daily
uk: щодня

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: not supported
uk: не підтримується
