Semantic Connector (7.x-2.6) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Projects
da: Projekter

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Weight
da: Vægt

en: Delete configuration
da: Slet konfiguration

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Configure
da: Konfigurér

en: Module
da: Modul

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Show
da: Vis

en: Destination name
da: Destinations navn

en: Installed
da: Installeret

en: daily
da: dagligt

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret

en: Credentials
da: Brugeroplysninger
