Semantic Connector (7.x-2.6) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Configure
he: הגדרות

en: Module
he: מודול

en: Configuration
he: הגדרות

en: Notifications
he: הודעות

en: Show
he: הצג

en: Installed
he: מותקן

en: Not enabled
he: לא מאופשר
