Semantic Connector (7.x-2.6) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Password
ja: パスワード

en: Weight
ja: ウェイト

en: Delete configuration
ja: 設定を削除

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Save
ja: 保存

en: Configure
ja: 設定

en: Module
ja: モジュール

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Notifications
ja: 通知

en: Show
ja: 表示

en: Destination name
ja: 保存先名

en: Installed
ja: インストール済み

en: daily
ja: 日次

en: Not enabled
ja: 無効

en: Credentials
ja: 資格情報
