Semantic Connector (7.x-2.6) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Show
th: แสดง

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Not enabled
th: ยังไม่ได้ติดตั้ง
