Semantic Connector (7.x-2.7) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Configure
ast: Configurar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Show
ast: Amosar

en: Installed
ast: Instaláu

en: Not enabled
ast: Ensin activar
