Semantic Connector (7.x-2.7) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી
