Semantic Connector (7.x-2.7) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Projects
pl: Projekty

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Delete configuration
pl: Usuń konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Module
pl: Moduł

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Show
pl: Pokaż

en: Destination name
pl: Nazwa miejsca docelowego

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: daily
pl: dziennie

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Notification interval
pl: Interwał powiadomień
