Semantic Connector (7.x-2.8) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Show
bo: སྟོན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད
