Semantic Connector (7.x-2.8) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Projects
fi: Projektit

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Delete configuration
fi: Poista asennus

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: Configure
fi: Määrittele

en: Module
fi: Moduuli

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Show
fi: Näytä

en: Destination name
fi: Kohteen nimi

en: Installed
fi: Asennettu

en: daily
fi: päivittäin

en: Not enabled
fi: Ei käytössä

en: Credentials
fi: Tunnukset
