Semantic Connector (7.x-2.8) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Projects
tr: Projeler

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Delete configuration
tr: Yapılandırmayı sil

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Save
tr: Kaydet

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Module
tr: Modül

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Show
tr: Göster

en: Installed
tr: Kurulu

en: daily
tr: günlük

en: Not enabled
tr: Etkin değil
